Latvian English Russian

atsauksmes

Dzīvokļa pārdošana, Ozolciema ielā

"Instrumentarium Optika"  
"DROGAS"   /images/references/drogas.jpg


SIA WURTH

SIA WURTH ir izmantojusi nekustamā īpašuma kompānijas "ABC Realty" pakalpojumus, meklējot tirdzniecības telpas. Kompānijas darbinieki vienmēr bija laipni un atsaucīgi, veicot savu darbu savlaicīgi un augstā profesionālā līmenī.
Kompānijas "ABC Realty" piedāvāto pakalpojumu klāsts un kvalitāte pilnībā atbilst mūsu prasībām – visi pakalpojumi tiek veikti savlaicīgi un atbilstoši noslēgtajam līgumam, darbinieki ir profesionāli un atsaucīgi arī nestandarta situācijās.
Cerot uz turpmāko sadarbību un ar vislabākajiem vēlējumiem.

Dzintars Lūsis
SIA WURTH direktors

10/06/2005Ltd. Wurth

Nekustamā īpašuma kompānijas "ABC Realty" sadarbība ar AS GE Money ilgst jau vairākus gadus. "ABC Realty" ir piemeklējusi dzīvojamās telpas mūsu ārvalstu kolēģiem, kā arī telpas arhīva vajadzībām. "ABC Realty" darbinieki veic savu darbu augstā profesionālā līmenī. darbinieki ir laipni, atsaucīgi un jebkurā situācijā meklē un rod risinājumus, piedāvājot dažādus alternatīvus variantus.

Esam ļoti apmierināti ar "ABC Realty" darbu un noteikti izmantosim viņu pakalpojumus arī turpmāk.

Ieva Smiltene

Iepirkumu vadītaja

SIA “Dziedniecība” sadarbojas ar nekustamo īpašumu kompāniju SIA “ABC Realty” mums nepieciešamo telpu meklējumos.

Neskatoties uz mūsu specifiskajām prasībām un sarežgīto telpu struktūru, "ABC Realty" īsā laika periodā spēja piemeklēt nepieciešamās telpas, par kurām uz doto brīdi esam noslēguši telpu nomas līgumus.

Arī turpmāk izmantosim nekustamo īpašumu kompānijas SIA “ABC Realty” pakalpojumus un SIA “ABC Realty” varam rekomendēt kā labus sadarbības partnerus, kas ātri un kvalitatīvi izpilda uzdotos uzdevumus.

SIA “Dziedniecība” valdes priekšsēdētāja Natālija Točiļenko

14/09/2011

Izsaku pateicību "ABC Realty"  par ļoti ilgstošu sadarbību, īpašs paldies par ļoti labu telpu piemeklēšanu. Šīs telpas ļoti labi atbilst mūsu tik ļoti specifiskajām prasībām.

Rekomentēju SIA "ABC Realty" komandu kā ļoti profesionālu kompāniju darījumiem ar komerciālajiem nekustamajiem īpašumiem.

SIA Husqvarna Latvija vadītājs Juris Marhilēvičs

15.10.2011.

SIA “Hilti Services limited” vēlas izteikt pateicību par ļoti veiksmīgu un ātru sadarbību remonta centra un biroja telpu piemeklēšanā atbilstoši kompānijas vajadzībām SIA "ABC Realty" . Piemeklētās telpas perfekti atbilst mūsu kompānijas starptautiskajām prasībām.

SIA “Hilti Services limited” rekomendē "ABC Realty" komandu kā ļoti profesionālu kompāniju darījumiem ar komerciālajiem nekustamajiem īpašumiem.

15/05/2012

Izsakām pateicību SIA "ABC Realty"  par ilgstošo sadarbību, kā arī īpašs paldies, ka sameklēja telpas atbilstoši mūsu specifiskām vēlmēm, kaut arī tas aizņēma ilgu laiku. Varam rekomendēt "ABC Realty" un tās komandu kā profesionālu kompāniju darījumos ar komerciālajiem nekustamajiem īpašumiem.

Agris Stukāns
MONILAITE-THOMEKO SIA

“… Laika gaitā esam jau vairākas reizes mainījuši savu atrašanās vietu, izmantojot nekustamā īpašuma "ABC Realty" pakalpojumus jaunu telpu atršanā un nomas līguma sagatavošanā un noslēgšanā."ABC Realty" jau vairāk kā sešus gadus ir mūsu apstiprināto pakalpojumu piegādātāju sarakstā. Spēja atrast risinājumus, kuri apmierina abas līgumslēdzēju puses, iejūtīga savu klientu problēmu apzināšana un palīdzība to risināšanā arī labu laiku pēc tam, kad nomas līgums jau ir noslēgts, augsta līmeņa profesionāla, konstruktīva un līdzsvarota attieksme ir atbilstoši tiem kritērijiem, kurus izmantojam savu pakalpojumu piegādātāju novērtēšanā. Mūsu sadarbības laikā SIA "ABC Realty" ir apliecinājusi sevi kā profesionāls un uzticams partneris, tādēļ varu SIA "ABC Realty" pakalpojumus rekomendēt izmantot arī citiem uzņēmumiem.

SIA Alcatel Baltics kvalitātes vadītāja Kaija Čistjakova …”

“… Hereby I Would like extend our gratitude for the excellent service Microsoft has recieved and continues to recieve from ABC Realty LLC. They are and has been extremely professional, helpful and patient in due course of our cooperation. We wish you continuous succes in your business!

For and on behalf of Microsoft Latvija Natalie Holgersen …”

“… Starptautiskā klasifikācijas sabiedrība „Bureau Veritas Latvija” vēlas pateikties SIA "ABC Realty" par patīkamo sadarbību un profesionāli sniegtajiem pakalpojumiem, kā rezultātā esam atraduši piemērotas telpas mūsu birojam. Cerot uz turpmāko sadarbību, un ar vislabākajiem vēlējumiem,

Direktors Dzintars Putnis …”


Izmantojot SIA ABC Realty kompānijas pakalpojumus, esam veiksmīgi atraduši mums nepieciešamās telpas. Rekomendējam SIA ABC Realty kā profesionālu kompāniju darījumos ar nekustamo īpašumu.

 

Romas Gailevičius

SIA JOKER LTD valdes priekšsēdētājs

“… Ericsson Latvija ir izmantojusi nekustamā īpašuma SIA "ABC Realty" pakalpojumus, meklējot biroja telpas. ABC Realty vienmēr ir laipni un atsaucīgi, veicot savu darbu savlaicīgi un augstā profesionālā līmenī. Klienta intereses vienmēr ir bijušas pirmajā vietā, un jebkurā situācijā meklēts, un rasts risinājums, piedāvājot dažādas alternatīvas. Varam droši apgalvot, ka"ABC Realty" izceļas ar augstu apkalpošanas kultūru un profesionalitāti. Nešauboties izmantosim viņu pakalpojumus arī turpmāk

Mārketinga komunikāciju menedžere Iveta Berga …”

“… No dažādiem piedāvājumiem mēs izvēlējāmies "ABC Realty" gatavotos, jo tie izcēlās ar precīzu klienta vēlmju ievērošanu un īsiem izpildes termiņiem. Kā otru būtisku "ABC Realty" darba stila iezīmi gribētos izcelt nopietno attieksmi pret klientu. "ABC Realty" darbinieki ir gatavi sniegt personīgo palīdzību arī citos jautājumos, kas saistīti ar jaunu telpu iegādāšanos un iekārtošanu.

I.Riekstiņa, SIA “IT ALISE” personāla daļas vadītāja …”

agrera
 

SIA AGRERA pateicas par veiksmīgo sadarbību noliktavas telpas piemeklēšanā. Rekomendējam citiem – komerciālo telpu meklējumos esošiem.

Venjamins Maļiks

SIA AGRERA izpilddirektors