Latvian English Russian

atsauksmes

"Instrumentarium Optika"  /images/references/instrumentarium_optika.jpg"DROGAS"   /images/references/drogas.jpg


SIA WURTH

SIA WURTH ir izmantojusi nekustamā īpašuma kompānijas ABC Realty pakalpojumus, meklējot tirdzniecības telpas. Kompānijas darbinieki vienmēr bija laipni un atsaucīgi, veicot savu darbu savlaicīgi un augstā profesionālā līmenī.
Kompānijas ABC Realty piedāvāto pakalpojumu klāsts un kvalitāte pilnībā atbilst mūsu prasībām – visi pakalpojumi tiek veikti savlaicīgi un atbilstoši noslēgtajam līgumam, darbinieki ir profesionāli un atsaucīgi arī nestandarta situācijās.
Cerot uz turpmāko sadarbību un ar vislabākajiem vēlējumiem.

Dzintars Lūsis
SIA WURTH direktors

10/06/2005Ltd. Wurth

Nekustamā īpašuma kompānijas ABC Realty sadarbība ar AS GE Money ilgst jau vairākus gadus. ABC Realty ir piemeklējusi dzīvojamās telpas mūsu ārvalstu kolēģiem, kā arī telpas arhīva vajadzībām. ABC Realty darbinieki veic savu darbu augstā profesionālā līmenī. darbinieki ir laipni, atsaucīgi un jebkurā situācijā meklē un rod risinājumus, piedāvājot dažādus alternatīvus variantus.

Esam ļoti apmierināti ar ABC Realty darbu un noteikti izmantosim viņu pakalpojumus arī turpmāk.

Ieva Smiltene

Iepirkumu vadītaja

SIA “Dziedniecība” sadarbojas ar nekustamo īpašumu kompāniju SIA “ABC Realty” un tās pārstāvi Didzi Gailumu mums nepieciešamo telpu meklējumos.

Neskatoties uz mūsu specifiskajām prasībām un sarežgīto telpu struktūru, Didzis Gailums īsā laika periodā spēja piemeklēt nepieciešamās telpas, par kurām uz doto brīdi esam noslēguši telpu nomas līgumus.

Arī turpmāk izmantosim nekustamo īpašumu kompānijas SIA “ABC Realty” un Didža Gailuma pakalpojumus un SIA “ABC Realty” varam rekomendēt kā labus sadarbības partnerus, kas ātri un kvalitatīvi izpilda uzdotos uzdevumus.

SIA “Dziedniecība” valdes priekšsēdētāja Natālija Točiļenko

14/09/2011

Izsaku pateicību ABC Realty pārstāvim Didzim Gailumam par ļoti ilgstošu sadarbību, īpašs paldies par ļoti labu telpu piemeklēšanu. Šīs telpas ļoti labi atbilst mūsu tik ļoti specifiskajām prasībām.

Rekomentēju Didzi Gailumu un ABC Realty komandu kā ļoti profesionālu kompāniju darījumiem ar komerciālajiem nekustamajiem īpašumiem.

SIA Husqvarna Latvija vadītājs Juris Marhilēvičs

15.10.2011.

SIA “Hilti Services limited” vēlas izteikt pateicību par ļoti veiksmīgu un ātru sadarbību remonta centra un biroja telpu piemeklēšanā atbilstoši kompānijas vajadzībām SIA ABC Realty pārstāvim Didzim Gailumam. Piemeklētās telpas perfekti atbilst mūsu kompānijas starptautiskajām prasībām.

SIA “Hilti Services limited” rekomendē Didzis Gailumu un ABC Realty komandu kā ļoti profesionālu kompāniju darījumiem ar komerciālajiem nekustamajiem īpašumiem.

15/05/2012

Izsakām pateicību ABC Realty un tieši Didzim Gailumam par ilgstošo sadarbību, kā arī īpašs paldies, ka sameklēja telpas atbilstoši mūsu specifiskām vēlmēm, kaut arī tas aizņēma ilgu laiku. Varam rekomendēt ABC Realty un tās komandu kā profesionālu kompāniju darījumos ar komerciālajiem nekustamajiem īpašumiem.

Agris Stukāns
MONILAITE-THOMEKO SIA

“… Laika gaitā esam jau vairākas reizes mainījuši savu atrašanās vietu, izmantojot nekustamā īpašuma māklera Edgara Tones pakalpojumus jaunu telpu atršanā un nomas līguma sagatavošanā un noslēgšanā. Edgars Tone jau vairāk kā sešus gadus ir mūsu apstiprināto pakalpojumu piegādātāju sarakstā. Spēja atrast risinājumus, kuri apmierina abas līgumslēdzēju puses, iejūtīga savu klientu problēmu apzināšana un palīdzība to risināšanā arī labu laiku pēc tam, kad nomas līgums jau ir noslēgts, augsta līmeņa profesionāla, konstruktīva un līdzsvarota attieksme ir atbilstoši tiem kritērijiem, kurus izmantojam savu pakalpojumu piegādātāju novērtēšanā. Mūsu sadarbības laikā Edgars Tone ir apliecinājis sevi kā profesionāls un uzticams partneris, tādēļ varu Edgara Tones pakalpojumus rekomendēt izmantot arī citiem uzņēmumiem.

SIA Alcatel Baltics kvalitātes vadītāja Kaija Čistjakova …”

“… Hereby I Would like extend our gratitude for the excellent service Microsoft has recieved and continues to recieve from Edgars Tone. He is and has been extremely professional, helpful and patient in due course of our cooperation. We wish you continuous succes in your business!

For and on behalf of Microsoft Latvija Natalie Holgersen …”

“… Starptautiskā klasifikācijas sabiedrība „Bureau Veritas Latvija” vēlas pateikties Edgaram Tones kungam par patīkamo sadarbību un profesionāli sniegtajiem pakalpojumiem, kā rezultātā esam atraduši piemērotas telpas mūsu birojam. Cerot uz turpmāko sadarbību, un ar vislabākajiem vēlējumiem,

Direktors Dzintars Putnis …”

“… Ericsson Latvija ir izmantojusi nekustamā īpašuma māklera Edgara Tones pakalpojumus, meklējot biroja telpas. Edgars Tone vienmēr bijis laipns un atsaucīgs, veicot savu darbu savlaicīgi un augstā profesionālā līmenī. Klienta intereses vienmēr ir bijušas pirmajā vietā, un jebkurā situācijā meklēts, un rasts risinājums, piedāvājot dažādas alternatīvas. Varam droši apgalvot, ka Edgars Tone izceļas ar augstu apkalpošanas kultūru un profesionalitāti. Nešauboties izmantosim viņa pakalpojumus arī turpmāk

Mārketinga komunikāciju menedžere Iveta Berga …”

“… No dažādiem piedāvājumiem mēs izvēlējāmies Edgara Tones gatavotos, jo tie izcēlās ar precīzu klienta vēlmju ievērošanu un īsiem izpildes termiņiem. Kā otru būtisku E.Tones darba stila iezīmi gribētos izcelt nopietno attieksmi pret klientu. Edgars ir gatavs sniegt personīgo palīdzību arī citos jautājumos, kas saistīti ar jaunu telpu iegādāšanos un iekārtošanu.

I.Riekstiņa, SIA “IT ALISE” personāla daļas vadītāja …”

agrera